zoner.sk   |   regZone.cz   |   slovaknet.sk   |   inShop.sk   |   inMail.sk   |   Interval.cz   |   ZonerPress.sk   |   inPage.sk   |   Zonerama.sk
prihlásenie k účtu
novinky

7. 8. 2019
UPGRADE Bol urobený upgrade systému na Debian 10 Buster.
10. 1. 2019
UPGRADE Novo je predvolená verzia PHP 7.3.
8. 10. 2018
UPOZORNENIE: 9.10.2018 dôjde k presťahovaniu servera do nového dátového centra. Očakávaný výpadok cca hodina.
archív
odporúčaná knihaMySQL profesionálne
Optimalizácia pre vysoký výkon
712 strán, cena 26,79 €

kúpiť
príspevok

Kategória: Server PHP5.sk

zoznam kategórií | nová téma | hľadať

Re: 404 - nefunguje adresa
Od: radek
Poslané: 20. 11. 2006 20:25:34
Jestli ji postupovak podle tohoto navodu z faq, tak by mělo všecho fungovat.2. Jak umístím své stránky na server?

Pomocí FTP klienta nahrajte své stránky do adresáře wwwroot/. FTP klientů existuje nepřeberné množství - na platformě Windows jsou to například CuteFTP, WinFTP a další. Využít lze i Total (Windows) Commander. Pokud chcete měnit práva souborů, použijte FTP klienta FileZilla. Na Linuxu a dalších platformách je několik FTP klientů přímo součástí operačního systému - doporučujeme například ncftp nebo mc, z grafických pak například gftp.Důležité: Je nutné pojmenovat úvodní stránku jako index.html nebo index.php (přesně takto, záleží i na velikosti písmen). Dávejte si také pozor na vyšší prioritu souboru index.html před index.php!Chcete-li si poté prohlédnout své stránky ve vašem oblíbeném prohlížeči (např. Firefox), zadejte adresu http://test.php5.cz, pokud máte zaregistrovanou doménu test.php5.cz (adresa http://www.test.php5.cz nebude fungovat!)
zoznam odpovedí
téma autor vložené
404 - nefunguje adresa Altostratus 18. 11. 2006 17:33:30
Re: 404 - nefunguje adresa radek 20. 11. 2006 20:25:34

odpovedať

Meno:
Predmet:
E-mail:
Potvrdzovací kód:    
upozornenie

Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskusia čitateľov servera php5.sk. Prevádzkovateľ servera za obsah jednotlivých príspevkov nenesie zodpovednosť.

Prosíme NEVKLADAJTE do diskusie na tomto serveri ŽIADNE WAREZ PRISPEVKY týkajúce sa kradnutia software a podobného obohacovania.

Tieto príspevky priamo poškodzujú tento server, preto sa ich prosim VYVARUJTE.

Upozorňujeme, že u všetkých príspevkov zaznamenáváme IP adresu a cookies a tieto údaje poskytujeme v prípade warez príspevok orgánom, ktoré si ich čas od času vyžiadajú. Pokiaľ s tým nesúhlasíte, nevkladajte prosím do tohto fóra žiadne príspevky - chod servera je závislý predovšetkým na disciplíne jeho používatelov a nemáme záujem riešiť žiadne témy, která sú v rozpore s platným právnym poriadkom.